وبلاگ

amadegi shoghli

افراد مختلف با توجه به استعدادها و مهارتهای خود و همچنین با توجه به علایق و سلایقشان، خود را برای فعالیت در زمینههای مختلف کاری آماده میکنند. عدهای ترجیح میدهند به عنوان یک کارمند برای شرکتها فعالیت کنند، عدهای ترجیح میدهند خودشان مدیر خود باشند و به راه اندازی استارت اپ و کسب و کار جدید میاندیشند، عدهای دیگر در شغلهای فریلنسری مشغول فعالیت هستند. در کل نکات مهمی هست که باید در نظر داشته باشید تا بتوانید شغل آینده‌ی خود را به درستی انتخاب کنید، آیا مایلید تا در مورد این نکات بدانید؟ پس با تراپی همراه شوید تا نکاتی که جهت آمادگی برای شغل آینده خود باید در نظر داشته باشید را برای شما بیان کنیم.

Successful Entrepreneur 01 1200x671
 
ویژگی‌های کارآفرین چیست ؟
کارآفرینی عبارت است از فرایند خلق چیزی جدید و پذیرش مخاطرات و سود حاصل از آن. به عبارت دیگر، کارآفرینی فرایند خلق چیزی جدید و باارزش است که با اختصاص زمان و تلاش لازم و در نظر گرفتن ریسک های مالی، روانی و اجتماعی و رسیدن به رضایت فردی و مالی و استقلال به ثمر می رسد.

entrepreneurship2

امروزه با توجه به نقش مهم استارتاپ‌ها یا کسب‌وکارهای نوپا در توسعه و پیشرفت اقتصاد کشورها، کارآفرینی جایگاه ویژه و متمایزی در دنیای مدرن پیدا کرده است. درواقع، توسعه صنعتی، رشد محلی و افزایش اشتغال، همه و همه به توسعه و رشد کارآفرینی وابسته است.

آدرس

استان خراسان رضوی، شهرستان تربت جام، میدان شهرداری، جنب قنادی باصفا، دفتر شرکت پلکان موفقیت جام

ساعت تماس

شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 8 شب

پنج شنبه 8 صبح تا 2 عصر

جمعه ها، ساعت غیر اداری و تعطیلات پاسخگویی آنلاین

شماره های تماس

تلفن: 52537707_051

همراه: 09158144569

 

پاسخگویی آنلاین

پاسخگویی آنلاین واتس اپ

09390307729

تلگرام: @pelekan1395